Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Markalar
 
En Çok Satılanlar
 

L2 Gigabit PD PSE Switch 8 x 10/100/1000BASE-TX PoE PD port, 2 Gigabit Ethernet ports, and 2 Gigabit fiber SFP port

L2 Gigabit PD PSE Switch 8 x 10/100/1000BASE-TX PoE PD port, 2 Gigabit Ethernet ports, and 2 Gigabit fiber SFP port
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: $664.34
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: poesw4
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar: Sepete Ekle

MarkaEdge-Core

Ürün Kodu ECS4510-12PD

Teknik ÖzelliklerToplam Port Kapasitesi: 12 gigabit port
Port dağılımları:
*8 x 10/100/1000BASE-TX PoE PD port
*2 x 10/100/1000BASE-TXGigabit Ethernet port
*2x1000Base-X Gigabit fiber SFP port

SFP Modüller:
**ET4201-SX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 300m MMF
**ET4201-LX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 10km SMF LC
**ET4201-LHX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 40km SMF
**ET4201-ZX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 80km SMF
ECView Pro / Network Management System Software
**ET4202-SX / 1000BASE-SX Multi mode SFP transceiver
**ET4202-LX / 1000BASE-LX Single mode SFP transceiver

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.