Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Markalar
 
En Çok Satılanlar
 

L2 GE Standalone Switch 52 x 10/100/1000Base-T+ 4Gigabit SFP ports

L2 GE Standalone Switch 52 x 10/100/1000Base-T+ 4Gigabit SFP ports
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: $1,643.74
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: datasw2
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar: Sepete Ekle

MarkaEdge-Core

Ürün Kodu ECS4110-52T

Teknik Özellikler52 x 10/100/1000Base-T + 4 Gigabit SFP uplink ports
IPv6 Management
G.8032 , OAM
Switching Kapasitesi: 96Gbps
Modül Seçenekleri:
***ET4201-SX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 300m MMF
***ET4201-LX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 10km SMF LC
ET4201-LHX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 40km SMF
ET4201-ZX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 80km SMF
***ET5402-SR / 10G SFP+ Transceiver
***ET4202-LX / 1000BASE-LX Single mode SFP transceiver

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.