Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Oturum Aç
E-Posta:

Parola:


 
Markalar
 
En Çok Satılanlar
 

L3 Gigabit 8-port 1000Base SFP + 4 Gigabit Combo ports

L3 Gigabit 8-port 1000Base SFP + 4 Gigabit Combo ports
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: $1,556.42
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: l32
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar: Sepete Ekle

SWITCHLERİ >Yönetilebilir L3 Switchler

L3 Gigabit 8-port 1000Base SFP + 4 Gigabit Combo ports

 
 
PDF İndir

MarkaEdge-Core

Ürün Kodu ES4612

Teknik Özellikler
Toplam Port Kapasitesi: 12 port gigabit
**8 adet boş 1000Base-X SFP multimode veya singlemode modül takılmaya uygun.
** 4 adet 10/100/1000BaseT /SFP Combo port

Omurga Switch , Ara toplama Switchi olarak kullanılabilir uygun fiyatlı

SFP Modüller:
**ET4201-SX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 300m MMF
**ET4201-LX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 10km SMF LC
**ET4201-LHX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 40km SMF
**ET4201-ZX / SFP Optical Transceiver 1Gb/s 80km SMF

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.